مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
20 تیر 1401

بستری ۲۳ بیمار مبتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان

سرپرست علوم پزشکی آبادان خبر داد؛
سید محمد محمدی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی ۲۳ مورد جدید مثبت ابتلا به کرونا در منطقه جنوب غرب خوزستان ثبت شده بنابراین موارد ابتلا نسبت به دو هفته گذشته چند برابر افزایش یافته که این مساله بسیار هشداردهنده است.

سید محمد محمدی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی کاهش رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، ابتلا به کرونا در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان روند افزایشی به خود گرفته است.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی ۲۳ مورد جدید مثبت ابتلا به کرونا در منطقه جنوب غرب خوزستان ثبت شده بنابراین موارد ابتلا نسبت به دو هفته گذشته چند برابر افزایش یافته که این مساله بسیار هشداردهنده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان بیان کرد: در این مدت تست کرونای ۱۵ نفر در آبادان، سه نفر در خرمشهر و پنج نفر در شادگان مثبت گزارش شده است و روز گذشته ۱۶ نفر از این بیماران به صورت سرپایی خدمات درمانی دریافت کردند.
محمدی با بیان اینکه روز گذشته یک بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد، افزود: در حال حاضر ۱۰ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های منطقه جنوب غرب خوزستان بستری هستند.
وی با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تزریق دُز سوم و چهارم واکسن کرونا در افراد ۱۲ تا ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال گفت: در هر سه شهرستان علاوه بر مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی در روزهای کاری هفته، مراکز تجمیعی نیز به صورت ۱۶ساعته در تمامی ایام هفته و روزهای تعطیل آماده تزریق واکسن کرونا به شهروندان هستند./رهیاب نیوز

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید