مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
24 مرداد 1402

نیمار به الهلال پیوست / پایان ۶ سال پرتنش در پاریس

باشگاه الهلال عربستان با پیشنها ۹۸.۶ میلیون دلاری پاری‌سن‌ژرمن برای به خدمت گرفتن نیمار ستاره برزیلی این تیم موافقت کرد.

منابع شبکه‌ تلویزیونی ای‌اس‌پی‌ان از موافقت باشگاه الهلال عربستان با پیشنهاد ۹۰ میلیون یورویی(۹۸.۶ میلیون دلاری) پی‌اس‌جی برای انتقال نیمار به لیگ عربستان خبر دادند.

ای‌اس‌پی‌ان نوشته است که نیمار که به طور مشترک، عنوان برترین گلزن تیم ملی برزیل را در اختیار دارد، در آستانه توافقات شخصی با الهلال است و با قراردادی دو ساله با بند تمدید سال سوم به این تیم خواهد پیوست.

با این انتقال، نیمار به کالیدو کولیبالی، روبن نوس و میلیکوویچ‌ساویچ که همگی تابستان امسال به الهلال پیوسته‌اند، ملحق خواهد شد.

الهلال به همراه النصر، الاهلی و الاتحاد چهار تیمی هستند که مالکیت آنها در اختیار صندوق ثروت ملی عربستان است. لیگ برتر این کشور، راهبرد جذب بازیکنان مطرح اروپایی را در این فصل نقل و انتقالات در پیش گرفته و به برخی از ستاره‌های بزرگ دنیای فوتبال همچون کریستیانو رونالدو پیشنهادات هنگفتی داده و آنها را به خدمت گرفته است.

پی‌اس‌جی در سال ۲۰۱۷ با قراردادی رکوردشکن به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو، نیمار از بارسلونا به خدمت گرفت. جدا شدن نیمار از این تیم به ۶ سال پرتنش حضورش در پایتخت فرانسه که با مصدومیت‌های مداوم همراه بود، پایان می‌دهد. او با این تیم، پنج بار لیگ یک فرانسه و در مجموع ۱۳ جام داخلی را تصاحب کرد و در سال ۲۰۲۰ نیز عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد./انتخاب

 

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید