مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
14 شهریور 1402

تنها یک شوهر از ۸شوهر توانست از چنگ زن قاتل فرار کند

اعتماد نوشت:زنی ۵۶ ساله در ساری، بابل، قائمشهر، نکا، محمودآباد و چند شهر دیگر مازندران با خوراندن دارو هفت شوهر خود را بی‌هوش و سپس آنها را خفه و به قتل رسانده است.

او طعمه‌های خود را از میان مردان ۷۰ سال به بالا انتخاب می‌کرد. در این سال‌ها قاتل بیش از ۱۰ ازدواج موقت با مردان مسن داشته است. این زن حتی دو سال پیش با شکایت خانواده یکی از قربانیانش به اتهام قتل دستگیر می‌شود، اما ماموران که سرنخی از او پیدا نمی‌کنند این زن را تبرئه و آزاد می‌کنند تا اینکه دو هفته پیش در محمودآباد مرگ مشکوک مردی ۸۲ ساله به پلیس گزارش و پرونده‌ای مبنی بر این موضوع تشکیل می‌شود.

او به عنوان فرد مظنون بازداشت و مورد بازپرسی قرار می‌گیرد. قاتل در اعترافات خود اظهار می‌کند که با حل کردن تعداد زیادی «قرص فشار خون و دیابت» در ظرف آب قربانی، موجب بی‌حال شدن مقتول شده و درنهایت او را خفه کرده است.

در میان طعمه‌های این زن، مردی ۸۲ ساله اهل بابل توانست از چنگ او فرار کند.

«اعتماد» در گفت‌وگو با یک منبع آگاه از شب حادثه و چگونگی فرار این مرد پرده برداشته است. همچنین براساس پیگیری‌ها و مصاحبه‌های مکرر با افراد مرتبط با پرونده فرضیه‌ای را در نظر گرفته مبنی بر آنکه قاتل همدست دارد و همدست او شاید فردی از آشنایان قاتل باشد.

زمان گذشته

هفده، هجده سال پیش؛ اواسط دهه ۸۰، مردی مسن در روستای «ولاشید» به طرز مشکوکی جانش را ازدست می‌دهد. روز حادثه زن این مرد مسن به کوچه می آید و فریاد می زند شوهرش دیگر نفس نمی کشد و فوت کرده است…

زمان حال

۱۱ شهریور ماه ۱۴۰۲؛ حسن مفخمی، فرمانده انتظامی مازندران اعلام می‌کند زنی ۵۶ ساله در قالب ازدواج با افراد مسن آنها را شناسایی و به قتل رسانده. قاتل پس از به قتل رساندن هفتمین طعمه خود دستگیر شده است. او تاکنون به قتل‌های سریالی خود اعتراف و صحنه جرم‌ها را بازسازی کرده است. قاتل در اعترافات خود در مورد نحوه به قتل رساندن قربانیانش اظهار کرده که قرص دیابت یا فشار خون را در آب یا نوشیدنی‌های دیگر حل می‌کرده و به طعمه‌های خود می‌خورانده است. او چندین بار این کار را تکرار می‌کرده تا حال آنها بد شود. سپس با زیرکی قربانیان را نجات و به بیمارستان می‌رسانده و بعد در مرحله آخر مقدار دارو را افزایش می‌داده تا قربانی کشته شود. قاتل در اعترافات خود مدعی شده با این اقدام هم پرونده پزشکی برای قربانیان تشکیل می‌شده و هم دیگر کسی به او شک نمی‌کرده است. همچنین روابط عمومی نیروی انتظامی مازندران در مورد پرونده این قاتل سریالی اعلام کرد: «زن ۵۶ ساله هفته گذشته دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او که دید دستش نزد پلیس رو شده علاوه بر قتل پیرمرد ۸۲ ساله به قتل ۶ نفر دیگر هم اعتراف کرد. هر ۶ نفر مردان مسن بودند. زن جنایتکار ابتدا به صورت موقت با آنها ازدواج می‌کرده و پس از دو، سه ماه زندگی مشترک با خوراندن قرص یا حل کردن آن در نوشیدنی طعمه‌هایش را به قتل می‌رسانده است. قاتل از شوهر اولش یک پسر دارد که سال‌ها بعد فوت می‌کند و از ازدواج دومش یک دختر.»

یک منبع آگاه نیز در مورد قربانی آخر توضیح می‌دهد: «خانواده قربانی آخر یکی از افراد سرشناس در محمودآباد هستند. قاتل با قربانی آخر حدود یک ماه زندگی کرد. در این مدت کوتاه او از خانواده مقتول تقریبا ۱۰۰ الی ۲۰۰ میلیون تومان گرفته بود. فرزندان مقتول ایران نیستند، اما یکی از پسران او که ایران است و از وضعیت جسمی پدرشان اطلاع داشت، مرگ مشکوک او را به پلیس گزارش می‌دهد. البته قربانی آخر طی تماس تلفنی با یکی از فرزندانش عنوان کرده بود این زن به زور به او دارو خورانده است. پس از تشکیل پرونده، ماموران پلیس به‌طور نامحسوس در مراسم ختم مقتول حضور پیدا می‌کنند تا سرنخ‌هایی به دست بیاورند. بالاخره قاتل به صحنه قتل برمی‌گردد و در یکی از مراسمات ختم حاضر می‌شود و به فرزندان مقتول عنوان می‌کند مهریه‌اش که ۵۰۰ میلیون تومان است را بدهند. همانجا ماموران پلیس به این زن مظنون و او را بازداشت می‌کنند.» در حال حاضر رسیدگی به پرونده برای روشن شدن زوایای پنهان جنایات ادامه دارد…

دومین قربانی؛ روستای ولاشید ساری

«کلثوم.ا»؛ ملقب به کلثوم ننه، اهل روستای ملک‌آباد ساری است. سال ۱۳۸۵ از طریق فردی به یک مرد مسن که اهل روستای «ولاشید» بود، معرفی می‌شود. گفته شده معرف این زن تاکنون در اکثر ازدواج‌های موقت او نقش داشته است. وقتی قاتل به این مرد مسن معرفی می‌شود، ادعا می‌کند شوهر اولش فوت کرده است، اما بعد از مدتی این مرد مسن نیز به طرز مشکوکی جانش را از دست می‌دهد./خبرآنلاین

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید