مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
18 شهریور 1402

نمرات آزمون استخدام آموزگاری به سازمان سنجش ارسال شد/تایید صحت آزمون علت تاخیر اعلام نتایج

مدیر پروژه آزمون استخدامی آموزگاری ۱۴۰۲ وزارت آموزش و پرورش ضمن عذرخواهی از داوطلبان بابت تأخیر چند روزه در اعلام نتایج آزمون استخدامی گفت: نمرات ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری برای سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده و به زودی نتایج اعلام خواهد شد.

از وزارت آموزش و پرورش، سجاد صدیقی علت تأخیر در اعلام نتایج را تأیید صحت فرایند آزمون توسط ناظر یعنی سازمان اداری و استخدامی کشور دانست و اظهار کرد: با توجه به تغییرات جدی، جدید بودن و طراحی دانش پایه برای اولین بار در آزمون استخدامی آموزگاری امسال در راستای شایسته‌گزینی و عدالت محوری، برگزاری و جمع بندی این آزمون، زمان بیشتری را به خود اختصاص داد.

وی افزود: تمام تلاش ستاد اجرایی آزمون استخدامی آموزگاری وزارت آموزش و پرورش بر این بود که ارزیابی تکمیلی امسال علی‌رغم تغییرات جدی خود، به بهترین شکل ممکن و عادلانه، برگزار شود.

لازم به ذکر است که وی زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزگاری را در پایان نیمه اول شهریورماه عنوان کرده بود.

به گزارش آزمون استخدام آموزگار هشتم اردیبهشت امسال با رقابت ۵۳۴ هزار و ۴۴۵ نفر برگزار شد و پذیرفته‌شدگان مراحل مصاحبه و گزینش را هم طی کردند.

در آزمون استخدامی آموزش و پرورش قرار است ۲۴ هزار و ۶۹۴ آموزگار ابتدایی، 2 هزار و ۳۳۲ آموزگار استثنایی و ۹۹۲ آموزگار ویژه مناطق عشایری و مرزی جذب شوند که در مجموع ۲۸ هزار و ۱۸ آموزگار ابتدایی، استثنایی و ویژه مناطق مرزی و عشایری جذب خواهند شد.

هرچند که صادق ستاری معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ۱۱ شهریور درباره زمان اعلام نتایج نهایی آزمون آموزگاری گفت نتایج نهایی داوطلبان استخدام آموزگاری در این هفته اعلام می‌شود اما این اعلام نتایج با تاخیر انجام می‌شود./ایرنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید