مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
19 مهر 1402

نامه دختر امام خمینی (ره) به رئیس سازمان صداوسیما بعد از حمله حماس به اسرائیل

جماران نوشت: دختر امام خمینی (ره) در نامه‌ای به پیمان جبلی از تولید برنامه «ساعت به وقت قدس» تقدیر و تشکر کرد.

در نامه زهرا مصطفوی دبیر کل اتحادیه بین المللی سازمانهای غیردولتی حامی فلسطین خطاب به پیمان جبلی آمده است: احتراما مقام معظم رهبری در دیدار اعضا جمعیت دفاع از ملت فلسطین با ایشان «ترویج معارف فلسطین» را به عنوان یک اولویت و ضرورت مورد تاکید قرار دارند و بعدها بر ضرورت «بصیرت افزایی» و اخیرا نیز همه مسئولین و آحاد جامعه را به «جهاد تبیین» توجه دادند.

در ادامه این نامه آمده است: شکی نیست که صداوسیما در این مهم نقشی کلیدی دارد. برنامه «ساعت به وقت قدس» برنامه ای علمی، متنوع و پرمحتواست که به نوعی لبیکی به امر ولی امر مسلمین در ترویج و نشر معارف فلسطین در سطح جامعه است.

مصطفوی در پایان نوشته است: از باب «من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق» لازم دانستم تا به شما برای تولید چنین برنامه تبیینی تبریک بگوییم. بی شک انتظار آن است که شاهد تکثر و تدامه چنین برنامه‌هایی از صداوسیما باشیم.

«ساعت به وقت قدس» که با اجرای علی خلیلی و سوسن الهمه و تهیه کنندگی و کارگردانی امیر تاجیک هر هفته پنجشنبه و جمعه از شبکه یک سیما پخش می شود، در روزهای اخیر نیز به مناسبت عملیات «طوفان الاقصی» به صورت زنده روی آنتن رفته است./خبرآنلاین

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید