مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
8 دی 1402

خوزستان قهرمان کشتی فرنگی ایران شد

در پایان رقابت‌های کشتی فزنگی قهرمانی کشور، رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت‌ها اعلام شد.

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی کشور به عنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی در سالن شهید حیدریان قم، با قهرمانی خوزستان به پایان رسید.

رده بندی تیمی:

۱- خوزستان ۱۴۴ امتیاز ۲- فارس ۱۳۸ امتیاز ۳- مازندران ۱۱۴ امتیاز ۴- قم ۹۳ امتیاز ۵- تهران ۶۵ امتیاز ۶- جوانان ۵۰ امتیاز ۷- اصفهان ۴۴ امتیاز ۸- خراسان رضوی ۳۵ امتیاز ۹- گیلان ۳۱ امتیاز ۱۰- سمنان ۲۹ امتیاز

رده بندی انفرادی:

۵۵ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی شعبانی (فارس) ۲- محمد حسینوند (خوزستان) ۳- حسین بیژنی (کهگیلویه و بویراحمد) و محمد حاجی وند (سهمیه) ۵- مهدی کمالی (خراسان جنوبی) و رضا خدری (البرز) ۷- محمدماهان عرب (قزوین) ۸- محمد حسینوند (سهمیه) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- علی حق نجات علیائی (کیش)

۶۰ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی غلامپور (جوانان) ۲- مهدی جواهری (سمنان) ۳- امیررضا ده بزرگی (فارس) و امیرحسین خونساری (خوزستان) ۵- پویا ناصرپور (سهمیه) و سجاد عباسپور (مازندران) ۷- علیرضا نجاتی (قم) ۸- علی نوربخش (توابع تهران) ۹- محمدحسین چاکرالحسینی (یزد) ۱۰- شاهو رحیمی (کردستان)

۶۳ کیلوگرم: ۱- میثم دلخانی (فارس) ۲- عرفان جرکنی (تهران) ۳- امیرمحمد یارمحمدزئی (خراسان رضوی) و محمد مهرابی (البرز) ۵- علیرضا اسفندیاری فر (سهمیه) و رضا بهمنی (آذربایجان غربی) ۷- محمد جانقلی (قشم) ۸- عارف محمدی (خوزستان) ۹- عباس برزگرزاده (توابع تهران) و محمود حیدرلو (اصفهان)

۶۷ کیلوگرم: ۱- محمدجواد رضایی (قم) ۲- آرمین محب ثابت (تهران) ۳- محمدرضا قلی پور (سهمیه) و حجت رضایی (خوزستان) ۵- احمدرضا محسن نژاد (سهمیه) و محمد اسکندری (اصفهان) ۷- فرید سیرتی مقدم (گیلان) ۸- سعید ارجمند (فارس) ۹- سامان عبدولی (سهمیه) ۱۰- علی چوبک زن (کیش)

۷۲ کیلوگرم: ۱- محمدرضا رستمی (فارس) ۲- محمد الیاسی (سهمیه) ۳- مرتضی پورعیسی (ماندران) و شاهین بداغی مفرد (خوزستان) ۵- محمدرضا رضاپور (کهگیلویه و بویراحمد) و ابوالفضل زینتی (قم) ۷- داود مختاری (اصفهان) ۸- علی دارابی (سهمیه) ۹- رضا ساکی (سهمیه) ۱۰- ابوالفضل علیزاده (گیلان)

۷۷ کیلوگرم: ۱- امیر عبدی (قم) ۲- علی اسکو (مازندران) ۳- محمدرضا مختاری (فارس) و غلامرضا فرخی (سهمیه) ۵- هادی علیزاده و محمدحسین حسینی (خراسان رضوی) ۷- محمد ناقوسی ۸- امیرمحمد صمدی (گیلان) ۹- سید محمد عربی (البرز) ۱۰- برومند اصلان (لرستان)

۸۲ کیلوگرم: ۱- رسول گرمسیری (خوزستان) ۲- عباس مهدی زاده (اصفهان) ۳- سید محمد چوبچیان (گیلان) و مهدی گودرز (سهمیه) ۵- شکور فاتحی (کردستان) و علی محمودآبادی (خراسان رضوی) ۷- کامران ارقش (سهمیه) ۸- محمدمهدی شهسواری (کرمان) ۹- یاسین یزدی (مازندران) ۱۰- محمدحسین آزرم دخت (فارس)

۸۷ کیلوگرم: ۱- علیرضا مهمدی (خوزستان) ۲- ناصر علیزاده (مازندران) ۳- محمدحسین محمودی (تهران) و رامین طاهری (سهمیه) ۵- حسین رحیمی (آذربایجان شرقی) و محمدهادی صیدی (جوانان) ۷- علی موسی زاده (سهمیه) ۸- علی کبیری (چهارمحال و بختیاری) ۹- حسین کلیوند (اروند) ۱۰- حمیدرضا بادکان (توابع تهران)

۹۷ کیلوگرم: ۱- مهدی بالی (مازندران) ۲- امیررضا اکبری (سهمیه) ۳- صادق عبداللهی (قم) و حسین شکری (فارس) ۵- محمد نصرتی (تهران) و امید محمودی (سهمیه) ۷- علی فلاحی (لرستان) ۸- امیرحسین محمدی (سمنان) ۹- حسین قربانی (اصفهان) ۱۰- مهدی فلاح (توابع تهران)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- فردین هدایتی (سهمیه) ۲- علی اکبر یوسفی (مازندران) ۳- ابوالفضل میرزاده (مازندران) و پارسا نظری (خوزستان) ۵- ابوالفضل فتحی تزنگی (فارس) و شاهرخ میکائیلی (قم) ۷- فردین سالاری پور (کرمان) ۸- امیرحسین کریمی (کرمانشاه) ۹- جاهد اسعدی (کردستان) ۱۰- علیرضا حسنوند (لرستان)

منبع:ایسنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید