مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
8 خرداد 1403

رئیس ستاد انتخابات شریان: بذرباش جزء گزینه‌های اصلی ماست، اما می‌بایست تا شروع ثبت‌نام منتظر بمانیم

میثم نادی، رئیس ستاد انتخابات جبهه شریان در‌مورد گزینه‌های مورد‌نظر شریان در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: آقای بذرباش جزء گزینه‌های اصلی مدنظر هستند، اما می‌بایست یکی دو روز تا شروع ثبت‌نام و اعلام رسمی آن منتظر بمانیم.

فرهیختگان: میثم نادی، رئیس ستاد انتخابات جبهه شریان در‌مورد گزینه‌های مورد‌نظر شریان در انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: بعد از حادثه تاسف‌برانگیزی که برای رئیس‌جمهور اتفاق افتاد، رهبر انقلاب هم در پیام مکتوب در صحبت‌های خود تاکید داشتند که کار نباید مختل شود؛ لذا بعد از فضای سوگی که شکل گرفت، ناگزیریم برای ایام انتخابات بدون توجه به برنامه نباشیم و فعالیت‌مان را به صورت جدی، انجام دهیم. مجموعه شریان، تصمیم خود را گرفته است و ستاد انتخابات شریان رسما فعالیت خود را شروع کرده است. 

نادی افزود: از بین گزینه‌های محتمل برای ریاست‌جمهوری جلسه‌های مختلفی داشتیم و دیدگاه‌های آن را مورد بررسی قرار دادیم. جمع‌بندی ما هم تقریبا مشخص شده و از گزینه نهایی نیز دعوت به عمل آوردیم؛ چراکه معتقدیم می‌بایست کار نیمه‌تمام رئیسی تمام شود و کار را که کرد آنکه تمام کرد؛ لذا براساس همین نگاه، معتقدیم که باید یکی از یاران و همراهان جناب آقای رئیسی، به مردم پیشنهاد شود و چنانچه ملت ایران موافق تمام کردن راه نیمه‌تمام آقای رئیسی باشند؛ ان‌شاءالله مسیر خدمت باز باشد. گزینه ما از یاران و همراهان آقای رئیسی است./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید