مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
14 اسفند 1402

غیبت شمار زیادی از نمایندگان در اولین جلسه مجلس پس از انتخابات و لغو جلسه علنی / تسنیم: ظاهرا تعداد زیادی از نمایندگانی که برای دوره آینده رای نیاورده یا به دور دوم انتخابات رفته‌اند در جلسه امروز حاضر نشده‌اند / یک نماینده: قالیباف اعلام کرد فردا اسامی غایبان منتشر خواهد شد

جلسه امروز مجلس شورای اسلامی به دلیل به حد نصاب نرسیدن حضور نمایندگان تشکیل نشد. ظاهرا صبح امروز تعداد بالایی از نمایندگانی که برای دوره آینده رای نیاورده یا برای دوره دوم انتخابات فرستاده شده اند در جلسه علنی صحن حاضر نشده اند.

جلسه امروز مجلس شورای اسلامی به دلیل به حد نصاب نرسیدن حضور نمایندگان تشکیل نشد.

حجت‌الاسلام فلاحی نماینده همدان در مجلس در گفتگو با تسنیم، درباره عدم تشکیل نشست علنی امروز مجلس گفت: به هر حال برخی از نمایندگان احتمالا درگیر دور دوم انتخابات در حوزه‌های انتخابیه خود بودند و شاید عدم حضور آن‌ها تا حدودی موجه باشد.

وی افزود: اما از سایر همکاران این انتظار می‌رفت که با حس مسئولیت‌پذیری بیشتری رفتار کنند و برای تشکیل مجلس به تهران بیایند. این تکلیف ما و حق مردم است که جلسات مجلس را تا روز آخر فعالیت آن تشکیل دهیم ولو این موفق به حضور دوباره در مجلس نشده باشیم. 

این نماینده مجلس که خود از بازماندگان ورود به مجلس دوازدهم به شمار می‌رود، درباره واکنش رئیس مجلس به عدم حضور بخش قابل توجهی از نمایندگان در نشست امروز مجلس گفت: آقای قالیباف اعلام کرد که فردا اسامی نمایندگان غائب در جلسه امروز منتشر خواهد شد. البته استمزاجی هم صورت گرفت مبنی بر اینکه گفتگویی بین نمایندگان شکل بگیرد که این موضوع نیز رای نیاورد. در پایان نیز قرار شد که اگر فردا هم جلسه علنی برگزار نمی‌شود به نمایندگان حاضر اطلاع رسانی شود.

تسنیم همچنین در این زمینه نوشته است: ظاهرا صبح امروز تعداد بالایی از نمایندگانی که برای دوره آینده رای نیاورده یا برای دوره دوم انتخابات فرستاده شده اند در جلسه علنی صحن حاضر نشده اند./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید