مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
3 شهریور 1402

مورینیو: اگر سردار آزمون آماده باشد می‌تواند به ما کمک کند / علاوه بر آزمون مهاجم دیگری نیز به جمع ما خواهد پیوست

ژوزه مورینیو، سرمربی رم گفت: در شرایط سختی قرار داریم که در آن نمی‌توانیم مهاجم اول مورد علاقه خود را بخریم. تیاگو پینتو (مدیر رم) آزمون را به من پیشنهاد کرد. اگر او آماده باشد، می‌تواند به ما کمک کند. پینتو به من گفت که علاوه بر آزمون مهاجم دیگری نیز به جمع ما خواهد پیوست. این باعث خوشحالی من می‌شود؛ به‌خصوص اگر بازیکن مورد نظر با کیفیت باشد.
ایسنا: سرمربی رم در آستانه دومین بازی جالوروسی‌ها در لیگ مقابل هلاس‌ورونا در جمع رسانه‌ها صحبت کرد.

به گزارش گاتزتا، ژوزه مورینیو، سرمربی رم، در ابتدای نشست خبری قبل از دیدار با هلاس‌ورونا درباره خرید سردار آزمون گفت: در شرایط سختی قرار داریم که در آن نمی‌توانیم مهاجم اول مورد علاقه خود را بخریم. تیاگو پینتو (مدیر رم) آزمون را به من پیشنهاد کرد. اگر او آماده باشد، می‌تواند به ما کمک کند. پینتو به من گفت که علاوه بر آزمون مهاجم دیگری نیز به جمع ما خواهد پیوست. این باعث خوشحالی من می‌شود؛ به‌خصوص اگر بازیکن مورد نظر با کیفیت باشد.

سرمربی پرتغالی در ادامه صحبت‌هایش افزود: فردا ۳۰۰۰ هوادار با ما به ورونا خواهند آمد و امیدوارم به ما کمک کنند. ما در هفته گذشته خوب کار کردیم. دیبالا و پلگرینی را در کنار خود خواهیم داشت. اگرچه رناتو سانچس در دسترس نیست. او یک مشکل جسمی کوچک دارد. بهتر است عجله نکنیم.

مورینیو در مورد نقل و انتقالات رم گفت: کار آسانی نیست. فکر می‌کنم مردم باید درک کنند که ما به عنوان یک باشگاه باید خود را با شرایط مالی بسیار خاص وفق دهیم. شاید از دیدن من در این آرامش شگفت‌زده شوید اما همین طور است. ما در این لحظه فقط چهار مدافع میانی داریم./انتخاب

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید