مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
4 شهریور 1401

وزیر علوم: دانشگاه ها امسال حضوری برگزار می شوند

وزیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه دانشگاه ها در سال تحصیلی جدید به صورت کاملا حضوری برگزار می شوند، گفت: نیاز است تمهیدات لازم برای حضور پر شور و نشاط دانشجویان انجام شود.

محمد علی زلفی گل شامگاه پنجشنبه در جوار مزار شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران شرکت در برنامه های هفته دولت، سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهر کرمان و حضور در نشست با روسای دانشگاه استان را از جمله مهم ترین اهداف خود در سفر به کرمان عنوان کرد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت به همه دولتمردان افزود: از خداوند می خواهیم به دولتمردان کمک کند تا در مسیر راه شهدا گام بردارند و تلاش کنند خواسته شهدا را محقق کنند.

وزیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مهم ترین خواسته شهدا را گام برداشتن در راه دین، حمایت از ولایت، اجرای عدالت، فساد ستیزی و مردمی بودن برشمرد و گفت: امیدواریم خداوند این توفیق را به دولتمردان بدهد تا در این راستا گام بردارند.

زلفی گل با اشاره به دیدار خود با روسای مراکز دانشگاه های استان کرمان در این سفر تصریح کرد: در این دیدار با مشکلاتی که دانشگاه ها در آغاز سال تحصیلی جدید با آن روبرو هستند آشنا می شویم و تلاش می شود این مشکلات برطرف شود.

وی از استاندار کرمان درخواست کرد همچون همیشه حامی و پشتیبان آموزش عالی و روسای دانشگاه های استان باشد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه دانشگاه ها در سال تحصیلی جدید به صورت کاملا حضوری برگزار می شوند تصریح کرد: نیاز است که تمهیدات لازم را برای حضور پر شور و نشاط دانشجویان انجام شود.

وی تاکید کرد: قبل از شروع سال تحصیلی جدید باید بحث های رفاهی، خوابگاهی، تغذیه و ایاب و ذهاب دانشجویان برنامه ریزی شود تا امکانات لازم برای دانشجویان محیا شود.

وزیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری شامگاه پنجشنه با استقبال محمدمهدی فداکار استاندار کرمان، محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شواری اسلامی و جمعی مسئولان استانی وارد کرمان شد./ایرنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید