مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
23 دی 1402

وقوع ۴ مورد اسیدپاشی در تهران/ مرگ اسیدپاش با شلیک پلیس در حین فرار

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از مرگ عامل چهار مورد اسیدپاشی در تهران در جریان تعقیب و گریز پلیسی خبر داد.

سردار علی ولی‌پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش خبری مبنی بر اسیدباشی به یک نوجوان در محدوده مرکزی تهران به پلیس اطلاع داده شد که درپی آن با هماهنگی مقام قضایی رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. کارآگاهان در تحقیقات متوجه شدند نوجوانی که مورد اسیدپاشی قرار گرفته ابتدا در یکی از ایستگاه‌های بی‌آرتی در  محدوده بزرگراه آیت الله سعیدی با فردی درگیر شده و در ادامه آن فرد با استفاده از اسید صورت آن نوجوان را مجروح کرده و سریعا از محل متواری شده است.

وی با اشاره ادامه تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی گفت: کارآگاهان در ادامه با استفاده از روش‌های میدانی و اطلاعاتی متوجه شدند که سه فقره اسیدپاشی مشابه نیز در سطح شهر تهران رخ داده است که در همین راستا بلافاصله پرونده‌ها برای رسیدگی به  اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع و تشابهات این چهار پرونده با یکدیگر بررسی شد.

ولی‌پور گودرزی افزود: کارآگاهان در ادامه با انجام اقدامات گسترده پلیسی و اجرای گشت‌های نامحسوس موفق شدند در یکی از خیابان‌های جنوب تهران فردی با مشخصات ظاهری فرد اسیدپاش را مورد شناسایی قراردهند. در ادامه ماموران عملیات پلیسی را برای دستگیری این فرد آغاز کردند اما متهم  در برابر ماموران مقاومت کرده و پا به فرار گذاشت.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد:‌با توجه به فرار متهم کارآگاهان اقدام به تعقیب وی کرده و در ادامه با رعایت قانون بکارگیری از سلاح اقدام به شلیک چند تیرهوایی کردند، اما متهم همچنان به فرار خود ادامه داد. تا اینکه ماموران اقدام به شلیک تیر به کمر به پایین متهم کرده و او را متوقف کردند. در ادامه این فرد سریعا به بیمارستان منتقل شد اما در آنجا جان خود را از دست داد.

وی با اشاره به انجام بازرسی از وسایل همراه متهم، گفت: کارآگاهان در بررسی از ساک همراه متهم تعدادی بطری حاوی اسید را کشف کردند. همچنین مخیگاه او نیز مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن یک گالن ۲۰ لیتری اسید نیز از این محل کشف و به اداره شانزدهم انتقال داده شد./ایسنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید