مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
6 خرداد 1403

۲طلا، یک نقره و یک برنز آزادکاران جوان ایران در تورنمنت گرجستان

 در پایان رقابت های بین المللی کشتی آزاد گرجستان، ابوالفضل رحمانی و امیررضا دلیری در ۸۶ و ۹۲ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند، علی کرم پور در وزن ۷۰ کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و یاسین طیبی در وزن ۶۱ کیلوگرم به مدال برنز رسید.

در پایان رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان جام نوگزار اسخیرلی در گرجستان، تیم ۵ نفره ایران به ۲ مدال طلا، ۱ مدال نقره و ۱ مدال برنز دست یافت.

در وزن ۶۱ کیلوگرم یاسین طیبی در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر ۲ از سد حریفی از گرجستان گذشت و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار مغلوب حریف خود شد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با شکست حریف خود به مدال برنز رسید.

در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرعلی ولی پور با نتیجه ۱۰ بر صفر کشتی گیر گرجستانی را شکست داد. وی در دور دوم مغلوب حریف قزاقستانی شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۷۰ کیلوگرم علی کرم پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر حریف گرجستانی را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی با غلبه بر حریف خود در دیدار رده بندی به دیدار فینال راه یافت. کرم پور در این دیدار مغلوب حریف خود شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۸۶ کیلوگرم ابوالفضل رحمانی در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۲ نماینده گرجستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار مقابل حریف خود پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. رحمانی در دیدار پایانی مقابل حریف خود به برتری رسید و صاحب مدال طلا شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم امیررضا دلیری در دور اول با نتیجه۸ ۱۴ بر ۸ نماینده گرجستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۷ بر صفر کشتی گیری از قزاقستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. دلیری در این دیدار با گذر از سد حریف قزاقستانی به مدال طلا دست یافت./ایسنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید