مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
1 مرداد 1401

فروریختن پل آماده افتتاح در مازندران

احداث کمربندی در نوار جنوبی فریدونکنار برای اتصال شرق به غرب این شهرستان طرحی بود که در سال ۱۳۸۰ برای برطرف شدن مشکلات ترافیکی این شهرستان کلنگ زنی شد ، اما متاسفانه در سال‌های گذشته تمامی وعده‌ها برای اتمام هر چه سریع‌تر این طرح و بازگشایی کمربندی نتیجه‌ای نداشت تا این که هفته گذشته مسوولان زنگ پایان عملیات اجرایی این پروژه را نواختند و اعلام کردند که طی روزهای آینده این کمربندی با حضور مقامات ملی و استانی به طور رسمی به بهره‌برداری می‌رسد.

محمد فاطری رئیس اداره راه و شهرسازی بابلسر و فریدونکناربا بیان اینکه علت دقیق ریزش دیوراه پل مشخص نیست گفت: پس از بررسی های لازم توسط ناظران و مشاوران پروژه  علت ریزش دیواره پل اعلام خواهد شد. پیش از این ، مشکلات و نقص فنی در پل دیده شده بود و در همین نقطه‌ای که ریزش کرد ، ما شاهد ایجاد شکم در دیواره بودیم ولی ریزش دیوراه پل با این حجم عظیم پیش بینی نمی‌شد.

احداث کمربندی در نوار جنوبی فریدونکنار برای اتصال شرق به غرب این شهرستان طرحی بود که در سال ۱۳۸۰ برای برطرف شدن مشکلات ترافیکی این شهرستان کلنگ زنی شد که متاسفانه سال‌های گذشته  وعده های زیادی  مبنی بر بازگشایی این کمربندی داده شد به طوریکه  اتمام و بهره برداری از کمربندی فریدونکنار به یکی از مطالبات اصلی مردم این شهرستان ساحلی تبدیل گشته است./عصر ایران

 

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید