مجله ویدئو اینترنتی تی‌بین تی‌بین
9 مرداد 1401

دستگیری باند قاچاق سلاح و مهمات در شادگان

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری اعضای باند قاچاق سلاح و مهمات توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در شهرستان شادگان خبر داد.

به گزارش از پایگاه خبری پلیس، سردار سید محمد صالحی روز یکشنبه اظهار داشت: در راستای تداوم رصد و برخورد با عناصر اصلی و قاچاقچیان سلاح و مهمات، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان خوزستان، با تسلط کامل اطلاعاتی موفق به شناسایی باند قاچاق سلاح و مهمات در شهرستان شادگان شدند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با رصد اطلاعاتی چند ماهه اعضای ۶ نفره باند قاچاقچیان سلاح را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات منسجم و مقتدرانه آن‌ها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: ماموران پلیس در بازرسی از محل‌های دپوی قاچاقچیان تعداد ۵ قبضه سلاح شورشی به همراه ۹ هزار فشنگ جنگی و بیش از ۱۰۰ قبضه سلاح سرد کشف کردند.

سردار صالحی با تاکید به اینکه وجود سلاح غیرمجاز یکی از عوامل بسترساز جرایم خشن اعم از تیراندازی، سرقت‌های مسلحانه، قتل است از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در ارتباط با قاچاق سلاح و مهمات و همچنین دارندگان سلاح غیرمجاز دارند را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

شهرستان شادگان در ۷۰ کیلومتر اهواز قرار دارد./ایرنا

دیدگاه کاربران

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد!

افزودن دیدگاه جدید